Для створення офісних перегородок ми пропонуємо систему 18 D - спеціально призначену для створення сучасних, зручних, міцних і надійних конструкцій з алюмінієвого профілю.

Алюмінієві офісні перегородки є хорошою альтернативою гіпсокартонних систем при будівництві та переплануванні офісів, адміністративних і торгових приміщень.

Алюмінієві офісні перегородки дозволяють створювати різноманітні варіанти поділу приміщення на секції, що скорочує час і кошти на проведення ремонтних робіт. Зовнішній вигляд офісних перегородок надає приміщенню елегантний діловий стиль і завдяки можливості використовувати анодований профіль, або пофарбований по системі RAL, алюмінієві офісні перегородки дозволяють втілити в життя цікаві дизайнерські рішення.

Як заповнюють елементів можна застосовувати одне або два скла товщиною 4, 5, 6 і 8 мм, або непрозорі панелі до 14 мм.


Видима зовнішня ширина основної стійки 50 мм, полегшеної економ стійки 34,5 мм. Збірка основного каркасу здійснюється за допомогою сталевих кутів.


Система офісних перегородок швидко встановлюється, досить міцна - базова глибина профілів 68 мм. Збираються конструкції за допомогою універсального сталевого кута. Наявність в системі офісних перегородок додаткових елементів - кутів 90 градусів, поворотною труби, тристоронньої стійки - дозволяє створювати кут 90 - 270 градусів в будь-якому місці конструкції.


Фахівці TED-Мастер допоможуть Вам в стислі терміни за розумними цінами поліпшити планування і ефективно використовувати комерційну площу за допомогою установки офісних перегородок в Миколаєві. Для того, щоб придбати якісні та сучасні офісні перегородки за доступною ціною, встановити їх і не турбуватися про ремонт в приміщенні, звертайтеся в компанію TED-Майстер.

Наші роботи

Наші переваги
Компанія на ринку виготовлення світлопрозорих конструкцій з 1997 року
Використовуємо комплектуючі перевірених європейських брендів, які відповідають всім стандартам
Технологічно мінімальний термін виготовлення будь-якого замовлення
Власна автоматизована лінія з виробництва металопластикових виробів та алюмінієвих конструкцій
Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування
Власний автопарк автомобілів для доставки замовлень

Якщо Ви хочете створити ергономічні робочі місця і комфорт для ваших співробітників, тим самим забезпечивши успіху бізнесу - звертайтеся в TED-Майстер, і ми допоможемо Вам правильно вибрати мобільні або стаціонарні офісні перегородки. Монтаж дозволить перетворити будь-яке офісне приміщення. Офісні перегородки відрізняються розумною ціною, що важливо для компаній, що прагнуть мінімізувати бюджет ремонтних робіт.

Як правило, купити офісні перегородки не проблема, але от доставка і монтаж здійснюються не всіма продають компаніями. Фахівці підприємства TED-Майстер не тільки нададуть консультацію, а й подбають про доставку й установку. Ми встановлюємо стаціонарні і мобільні офісні перегородки, як під час ремонту приміщення, так і після.

При виготовленні глухих офісних перегородок, як заповнювач використовуються ламіновані панелі з ДСП або МДФ, різний пластик або метал. Товщина заповнення від 4 до 16 мм. А для кращої звукоізоляції між листами додатково вставляється шумопоглинальний матеріал. Комбіновані перегородки - це поєднання в різних співвідношеннях глухих і прозорих секцій в одній перегородці. Глуха частина служить для захисту від механічних впливів, а також для створення конфіденційності.

При виготовленні мобільних офісних перегородок, як основа використовується алюмінієвий фарбований профіль, що лежить по периметру і скріплений спеціальними болтами. Непрозоре заповнення складається з аркушів ДВП або ДСП, попередньо обклеєних вініловим покриттям або обтягнутих тонким поролоновим прошарком. Поверх такого покриття лежить тканину і вставлене непрозоре покриття в пази алюмінієвого профілю. Крім того, між листами залишається повітряний прошарок, що дозволяє замовнику самостійно проводити проводку між листами.

Як ми працюємо?

Дзвінок або заявка з сайту

Виїзд майстра і заміри виробу

Розрахунок вартості конструкції

Проектування та виготовлення

Доставка і монтаж конструкції

Гарантійне обслуговування і ремонт

Виклик замірника

Оплата

Детальніше

Доставка