Алюмінієві конструкції - кращий варіант архітектурного скління, яке надає особливий зовнішній вигляд будь-якого сучасного будинку. Родзинкою котеджу може стати вітраж або зимовий сад, а відмітною особливістю офісного центру - світлопрозорий фасад.
Алюміній - це міцний і довговічний метал, який практично не схильний до дії зовнішнього середовища. Крім того, він абсолютно безпечний для людини, якими б не були умови експлуатації, виділення шкідливих випарів повністю виключено. Алюміній прекрасно переносить будь-яку негоду і не втрачає свій початковий зовнішній вигляд протягом багатьох років. Профіль можна фарбувати в будь-який колір палітри RAL або обробку, яка імітує дерево. Конструкція може бути в різних кольорах з боку вулиці і приміщення.
Переваги алюмінію
На відміну від інших матеріалів, що застосовуються для виготовлення зовнішніх конструкцій, алюміній не поглинає воду і не змінює форму. Алюміній не піддається впливу сонячної радіації і вологи, не реагує на перепади температури і змінюються природні умови. Алюміній не іржавіє і не гниє. В силу своєї міцності, він дозволяє робити великі за розміром конструкції без застосування додаткових матеріалів. Алюміній негорючий матеріал, не виділяє шкідливі гази і отруйні сполуки. Пил і бруд не утримується на алюмінієвому покритті. Пофарбований або анодований алюміній неелектростатичний. На поверхні профілю не утворюються тріщини і шорсткості, на яких міг б затримуватися бруд. На повітрі алюміній покривається найтоншої плівкою оксиду, яка здатна на сотні років захистити матеріал від корозії. Алюміній захищають за допомогою порошкового фарбування, анодування, емалювання.
Але найголовніший плюс, це характеристики і властивості алюмінію:
- Високий ступінь звукопоглинання: на відміну від ПВХ матеріалу і дерева, системи добре поглинають низькочастотні хвилі, а не відображають їх;
- Краща звукоізоляція: дерево і пластмаса не в конкуренції з цим матеріалом;
- Тепло ефективність: відмінно зберігають тепло, не пропускають протягів, не допускають нагромадження вологи і конденсату (перешкоджають вогкості);
- Міцність конструкції: потужна структура, що рівномірно розподіляє навантаження, не гнеться, стійка до перепадів температури;
- Функціональність: існують мільйони рішень під кожен індивідуальний випадок;
І це тільки основний список переваг, але вартість, звичайно ж, на порядок вище.
Застосування алюмінію
Алюміній широко застосовують:
- у вікнах і дверях з алюмінієвих профілів (віконно-дверні профільні системи);
- в засклених фасадах будівель, зимових садах і ін. (фасадні профільні системи);
- в розсувних дверних і віконних системах;
- торгове обладнання (прилавки, вітрини, шафи, тумби);
- автоматичні ворота, що складаються;
- профілі для фіксації, стиковки килимових покриттів, пороги, карнизи, профілі для з'єднання підлогових покриттів різної висоти і ін.
Алюмінієві фасади - це цілісна конструкція з профілів, призначена для покрівлі будівель, яка захищає їх поверхню від згубного впливу навколишнього середовища. Дана система прослужить дуже довго. Зовнішній вигляд фасадного скління алюмінієм виглядає дуже сучасно і престижно.
Скління фасаду
Скління фасаду в сучасній архітектурі зустрічається все частіше. Світлопрозорі конструкції популярні при зведенні будинків промислового призначення, готелів, офісних багатоповерхових будівель, магазинів, шкіл, лікарень. Крім чудової і стильного зовнішнього вигляду, такі конструкції є способом заощадити на освітленні, так як потрапляння світла всередину будівлі не заважають стіни. Виглядають такі системи ефектно. Також, найчастіше, системи є «теплими». Можливості сучасної архітектури дозволяють склити будівля, отримуючи різні геометричні фігури і напрямки.
Види алюмінієвих систем
Види алюмінієвих системи поділяють на «холодні» і «теплі»:
Холодні системи - профілі в перерізі не мають розривів, лише замкнутий контур (одна камера або кілька). Конструкції з холодного алюмінію застосовуються як всередині, так і зовні приміщень, де немає підвищених вимог до збереження тепла. Діапазон товщини заповнення конструкцій з холодних алюмінієвих систем невеликий, від 4-6 мм до 20-22 мм, тобто як заповнювач можна використовувати як скло або склопакет, так і будь-який інший відповідний по товщині заповнювач.
Теплі системи - характеризуються наявністю «термомоста» - додаткової камери або камер, з теплоізоліруещего матеріалу (в основному це поліамід), який відокремлює зовнішній алюміній від внутрішнього і, таким чином, перешкоджає проникненню холоду зовні; підвищує здатність конструкції зберігати тепло. Конструкції з теплих систем застосовують для виготовлення вхідних груп і вікон. Тут товщина заповнення коливається від 18-20 мм і до 46-50 мм. Такі конструкції можна заповнювати двокамерним склопакетом відповідної товщини з використанням енергозберігаючого скла.
Виклик замірника
Доставка