Серії віконних профілів Kurtoglu дозволяють знайти рішення для будь-якого завдання по склінню - від простої і бюджетної конструкції до надміцної з підвищеними показниками по навантаженнях.

Алюмінієві вікна з профілю Kurtoglu особливо довговічні. Вони створені з міцного і одночасно легкого матеріалу - первинного алюмінію. Його можна експлуатувати понад 80 років. Всі віконні профілі Kurtoglu оснащені кількома контурами ущільнювачів ЕPDM (етилен-пропілен-дієн-каучук), що забезпечує захист від вологи та інших впливів.


алюмінієві вікна з профілю Kurtoglu

Наші переваги
Компанія на ринку виготовлення світлопрозорих конструкцій з 1997 року
Використовуємо комплектуючі перевірених європейських брендів, які відповідають всім стандартам
Технологічно мінімальний термін виготовлення будь-якого замовлення
Власна автоматизована лінія з виробництва металопластикових виробів та алюмінієвих конструкцій
Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування
Власний автопарк автомобілів для доставки замовлень

Характеристики віконних алюмінієвих систем Kurtoglu


СИСТЕМА / ХАРАКТЕРИСТИКИ 40С 54Т 60Т 74Т
Ширина рами
Ширина крила
Товщина стінки
Товщина скління
Ширина термомоста
40 мм
58 мм
1,2-1,3 мм
4-22 мм
-
64 мм
58 мм
1,2-1,3 мм
4-34 мм
18 мм
70 мм
58 мм
1,3 мм
10-36 мм
24 мм
74 мм
69 мм
1,8-2 мм
10-36 мм
34 мм
Ефективність Теплопровідність Uf = 2,86 Вт/(м2*К) Теплопровідність Uf = 2,58 Вт/(м2*К) Теплопровідність Uf = 2,06 Вт/(м2*К)
Термомост нема 18 мм 34 мм 34 мм
Призначення Виробництво функціональних вікон і дверей будь-якого профілю зі стандартними і нестандартними кутами Виробництво вхідних дверей, тамбурів, а також поворотних і поворотно-відкидних вікон Виробництво віконних, дверних і вітражних конструкцій. Підходять для будь-якого типу вхідних груп Виробництво віконних, дверних і більш складних світлопрозорих конструкцій, призначених для сучасних енергоефективних та пасивних будинків
Особливості Невеликі габарити. Бюджетна. Ідеально підходить для виготовлення дверей усередині приміщення, внутрішніх перегородок Наявність додаткових віконних і дверних стулок з пазом для ПВХ фурнітури, що дозволяє значно знизити собівартість готового виробу без втрати в якості Підвищена жорсткість алюмінієвої конструкції Підвищена жорсткість алюмінієвої конструкції

Компанія «ТЕД-Мастер» пропонує замовити віконні системи з алюмінієвого профілю Kurtoglu в Україні. У нашому асортименті представлений великий вибір профільних систем для виробництва вікон, що дозволяє створювати нестандартні проекти скління.

Як ми працюємо?

Дзвінок або заявка з сайту

Виїзд майстра і заміри виробу

Розрахунок вартості конструкції

Проектування та виготовлення

Доставка і монтаж конструкції

Гарантійне обслуговування і ремонт

Виклик замірника

Оплата

Детальніше

Доставка